Operační program Jan Amos Komenský

Výzva č. 02_22_003 Šablony pro SŠ a VOŠ I.

Naše škola se od 1. 9. 2023 zapojila do Operačního programu Jan Amos Komenský – výzva č. 02_22_003, Šablony pro SŠ a VOŠ I.

Plakát projektu

Název školy příjemce: Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o.
Projekt: Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro SŠ a VOŠ I
Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_003/0003907
Název projektu: Šablony OP JAK Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o.
Zahájení realizace projektu: 01.09.2023
Ukončení realizace projektu: 31.08.2026
Délka realizace: 36 měsíců
Výše podpory: 1 313 390 Kč

Cílem projektu je zvýšení kvality, inkluzivity a účinnosti systémů vzdělávání, podpora osobnostně profesního rozvoje pedagogů prostřednictvím DVPP, vzájemného sdílení zkušeností pedagogů a pomoc škole při vzdělávání žáků. Dále je podporováno doučování žáků ohrožených školním neúspěchem a komunitní aktivity.

V rámci projektu jsme se zaměřili na následující aktivity (šablony):

• 1.III/10 Inovativní vzdělávání žáků v SŠ
  • 1.III/5 Kariérový poradce